4. Sınıflara Yönelik Çalışma Fasikülleri

Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 4. Sınıflara Yönelik Çalışma Fasikülleri Temalar halinde yayımlanmaktadır.

Çalışma Fasikülleri belirli aralıklarla Fen Bilimleri, Türkçe, Matematik, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Sosyal Bilgiler ve İngilizce dersleri için yayımlanmaktadır.

4. Sınıflara yönelik çalışma fasiküllerinin Cevap Anahtarları da yine fasiküllerin son sayfalarında yer almaktadır.

Uzaktan eğitim sürecinde, derslerde işlenen konularla ilgili öğrencilerin bilgilerinin pekiştirilmesi amacıyla hazırlanan ve farklı türdeki soru ve etkinlikleri içeren fasiküllerle 4’üncü sınıf öğrencilerinin, etkinlikler vasıtasıyla konuları etkili ve kalıcı öğrenmelerinin desteklenmesi hedefleniyor. Fasiküller, temaların işleniş zamanına göre yıl boyunca “http://odsgm.meb.gov.tr/” adresinden erişime açılmaya devam edecek.

Aşağıdaki bağlantıları kullanarak derslere göre 4. Sınıf Çalışma Fasiküllerini inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Yeni Çalışma Fasikülleri eklendikçe sayfamızdan takip edebilirsiniz.

4. Sınıf Fen Bilimleri dersi için daha fazla etkinlik, çalışma fasikülü ve testler için bu sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Kaynak:

http://odsgm.meb.gov.tr/

Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör